“Відкриті крила” — це альтернативна школа, яка допомагає дітям здобути якісні знання
та навички завдяки унікальному середовищу людей, які зацікавлені в яскравому майбутньому для наших дітей.

Ми навчаємо дітей брати відповідальність за своє навчання та досвід без тиску з боку викладачів. Ми заохочуємо дітей до отримання знань свідомо та з творчістю, з повагою до особистості дитини. Ви можете прийти та переконатись самі.

Як відбувається навчання у нас?

1. У нас немає предметів, а є направлення.
Це зроблено для того, щоб дитина гармонійно водночас сприймала інформацію та розвивалася всебічно.

Ми виділили такі направлення: математичне (математика і логіка), рідна мова (українська мова та література, або читання), іноземна мова (як мінімум англійська, інші за запитом), природничі науки (природознавство, біологія, хімія), історико-географічне (історія і географія, які даються єдиним блоком з прив’язкою до подій і місцевостей, а не до дат).

2. Дитині приємно та корисно навчатись у нас, тому що ми розподіляємо навчальне навантаження відповідно до стану дитини та її працездатності.

Заняття проводяться в 2 етапи приблизно по 45 хвилин, між ними перерва, під час якої діти відпочивають, і в ігровій формі продовжують занурення в тему заняття.

Основне навантаження припадає на першу половину дня, так як це фізіологічно більш сприятливий час для засвоєння чогось нового. В другій половині дня ми проводимо додаткові заняття, а також маємо прогулянки на свіжому повітрі для того щоб ваші діти реалізовували свою потребу у постійному русі! Але при непогоді ми знайдемо цікаве заняття й в приміщенні.

Ми не примушуємо дітей сидіти за партами, адже ми маємо безпечні для анатомії дитини безкаркасні меблі, та стільці й столи за потреби.

Наші заняття починаються о 10:00, тому що це найсприятливіший час для роботи мозку.

3. Ми гарантуємо складання атестаційних іспитів, адже дотримуємося державних стандартів з атестації. Ми дбайливо готуємо дітей до атестації знань, а контрольні й атестаційні роботи виконуємо прямо в школі.

4. Ваші діти матимуть можливість розвиватися та проявляти себе у всіх напрямках. Адже у нас немає домашніх завдань, а вільний час дитина може присвятити численним гурткам, живому спілкуванню з іншими дітьми та батьками, іграм та інтересам. Поряд з нами є Будинок дитячої творчості, а за бажанням батьків, ми можемо заводити дітей до гуртків, а потім забирати дітей назад.

5. Ми надаємо взаємодію з реальним світом та безперервність пізнання.
Навчання дітей передбачає наочність, тому ми проводимо екскурсії, подорожі містом, відвідування тематичних місць (планетарій, експерементаніум та інші).

Ми створюємо сприятливий вітер, який допомагає вашим дітям розкрити крила.

 

Більш детально про місцезнаходження