Курс губної гармошки у “Відкритих крилах” з вересня 2017 року.

Губна гармошка – є найбільш “здоровим” музичним інструментом у світі. Гра на губній гармошці позитивно впливає на весь організм: на розумову діяльність, серцево-судинну, а також нервову систему людини. Але найбільш суттєвий вплив губної гармоніки позначаться на здоров”ї дихальної системи, зменшуючи ризик появи захворювань дихальних шляхів. Навіть провідні лікарні Європи та США почали активно впроваджувати заняття з гри на губній гармоніці для своїх пацієнтів під час лікування бронхіальної астми та для попередження інших бронхо-легеневих хвороб.

Школа губної гармоніки Ігора Гурського відома не тільки у Києві та в Україні, але є найпопулярнішою школою гри на губній гармошці у всій Східній Європі. Щоденно онлайн курси школи відвідують понад 1000 користувачів з 25 країн світу.

Курс гри на губній гармошці, який школа розробила для дітей, спрямований не тільки на здобуття навичок гри на губній гармоніці, але й на всебічний музичний розвиток дитини. Це чудова можливість почати розвивати музичні та творчі здібності дитини без необхідності купувати громіздкі та дорогі музичні інструменти (такі як фортепіано). Та одним з найбільших плюсів для багатьох батьків є беззаперечна користь губної гармоніки для здоров”я дитини.