"Двоє моїх синів відвідують школу "Відкриті крила" вже більше ніж півроку. Атмосфера -це найсильніша сторона нашої школи, найцінніший здобуток, і для дітей, і для батьків. Діти в школу йдуть з радістю, а щоп'ятниці засмучуються, що тиждень закінчився). Колектив не просто друзів, це більше, це сім'я. Молодший прийшов до школи в 4,5 рочки, не маючи жодних академічних знань, за півроку навчився рахувати в межах 20 (віднімати, додавати ...) не на пальцях, просто подумає і говорить відповідь. В нього розвинулась мова, з'явилася впевненість у собі. Старший закінчив 7-мий клас, він найстарший в школі, але, тим не менш, знайшов в колективі друзів".
Ірина – мама Діми і Вані
"Для моего сына я нашёл идеальный формат: дети учатся общаться, играют, дружат и их отвлекают от веселья и прогулок на короткие встречи с преподавателями. Этого как раз хватает, чтобы успевать по программе. Мы не отбираем у ребенка детство и даём образование без фанатизма. Моя цель - чтобы сын любил учиться, познавать. Такой формат школы вполне соответствует моей цели. Это не для всех, ибо многие не детей любят а прогибать их под ожидания обезумевшей системы образования. Не думал, что может быть ещё более приятная версия финской системы, чем у финнов".
Виталий – папа Никона
"Цей навчальний рік діти ходять в альтернативну школу. Рішення обдумане, і всім подобається, але. Коли на минулому тижні повезла старшого здавати екзамени за державною програмою, то зловила себе на тому, що сумніваюся чи здасть. Виявила, що весь цей час, з вересня місяця, мене не покидала тривога на рахунок його знань. Чому? Та тому, що я не бачу, щоб він прикладав якісь неймовірні зусилля до навчання. а значить: навряд чи достатньо вчиться. Я бачу, що в школу він любить ходити, йому цікаво і весело. а значить: навряд чи ця школа "серйозна". Він не робить домашніх завдань, не носить портфель, не отримує оцінок, не боїться контрольних. Значить: навряд чи в нього є мотиви вчитися.Ніби те, що стається без зусиль і без змушення - скоріш за все буде мати сумнівний результат. Ніби не є "правильним". Не має достойної цінності. Таке глибоко прошите переконання. В результаті екзамени по всіх предметах він здав і знання, як виявилося, в нього є. І я думаю про те, як нам в житті деколи спокійно і звично, коли все відбувається складно, з перешкодами і без перепочинку. І як піднімається тривога, і з'являється очікування якогось "подвоха", коли життя йде легко, без зусиль, в задоволення. Як, наприклад, у школі "Відкриті крила".
Ольга – мама Тіми та Стефана

 

Коментарі 2

  • Добрый день! Хочу записать к вам на обучение старшую дочь, 13 лет. Скажите, есть ли у вас скидки для многодетных и неполных семей? Мой муж погиб 3 года назад.

    • Уважаемая Юлия! Скидки возможны, мы с радостью ждем Вас! Обучение для такого возраста проходит немного по другому. Дети приходят на те предметы, которые им интересны или нужны, а так же мы собираем старших деток один раз в неделю и они сами решают, какие предметы им на тот день выносить. В этот день они общаются между собой и занимаются. В этом учебном году у них были вынесены химия, физика и программирование. Звоните нам (телефоны в разделе “контакты”) и мы договоримся о встрече. С уважением, администрация школы.